Загальна Інформація

Обирай. Змінюй. Поєднуй!

Європейський тиждень мобільності (ЄТМ) – це загальноєвропейська ініціатива, спрямована на поліпшення стану довкілля і умов життя в громадах. Захід заохочує місцеву владу європейських країн запроваджувати та підтримувати сталий розвиток транспорту.

Детальніше »

Новини

Четвер – День Велосипедом на Роботу

17 вересня, в рамках Європейського тижня мобільності 2015, відбудеться День Велосипедом на роботу – захід, що популяризує використання велосипеда як повноцінного альтернативного виду транспорту, що сприяє сталому розвитку міст і підходить для щоденного пересування, та звертає увагу на необхідність створення умов на робочих місцях для тих, хто обирає цей різновид міського транспорту.

Закликаємо в цей день взяти свої ровери та поїхати на ньому по своїх справах.

“День Велосипедом на роботу” відбувається у вигляді флешмобу: їдемо невеликими та великими групами з різних районів міста (місця збору вказано нижче), зустрічаємося для “велосніданку” о 8:00 ранку на площі Ринок (біля Нептуна). Тут можна буде скуштувати кави, чаю, печива та фруктів.
До заходу запрошуються як ті, хто їздять велосипедом на роботу регулярно так і ті, хто хоче спробувати вперше. Разом їхати безпечніше і цікавіше!

Точки збору по районах (збір о 7:30, від’їзд о 7:45):

пр. Чорновола (на зупинці напроти “Мак Дональдса”)
вул. Городоцька (біля “ТЦ Скриня”)
вул. Княгині Ольги, 65 (кільце Володимира Великого – Княгині Ольги, парковка кафе “Марсель”)
пр. Червоної Калини, 49 (за зупинкою напроти верхнього Шувару)
вул. Студентська, 2 – вул. Зелена (біля банку “Дністер”, Водоканал)