Загальна Інформація

Обирай. Змінюй. Поєднуй!

Європейський тиждень мобільності (ЄТМ) – це загальноєвропейська ініціатива, спрямована на поліпшення стану довкілля і умов життя в громадах. Захід заохочує місцеву владу європейських країн запроваджувати та підтримувати сталий розвиток транспорту.

Детальніше »

Хроніка

сторінка наповнюється
+

3.11.2015
Urban Cafe (Урбан кафе)
Процес планування, який передував реконструкції вулиці Карла Лібкнехта в Ляйпцигу (Німеччина), взято за «прототип» для планування реконструкції вулиці Степана Бандери у Львові. У межах заходу „Urban Cafe“ 3.11.2015 представник міської ради Ляйпцига, Торбен Хайнеманн, що відповідає за транспортну сферу міста, представив етапи і результати планування проекту КарЛі штрасе.
З презентацію можна ознайомитись тут:
>
Перед проведенням „Urban Cafe“ зацікавлені особи аналізували ситуацію під час прогулянки вулицею С.Бандери.
Стаття: Як змінити вулицю, щоб всім сподобалося Zaxid.NET

3-4.03.2016
Урбаністичний воркшоп
Урбаністи, архітектори, інженери та інші експерти зі Львова та з-за кордону обговорювали містобудівельне значення вулиці С. Бандери.
Детальну документацію заходу ви знайдете тут:

1.04.2016
Urban Cafe (Урбан кафе)
1 квітня в рамках проекту “Вулиця для всіх”, який реалізовує Інститут міста, відбулась перша відкрита зустріч із мешканцями та користувачами вул. С. Бандери. У ході зустрічі учасники мали змогу дізнатись більше про проект та отримати відповіді на свої запитання від головного архітектора міста Ю.Чаплінського і команди проекту, а також ознайомитись з результатами Урбаністичного воркшопу, що відбувся 3-4 березня.

04-05.2016
Фокус-групи (опитування)
Представників різних груп зацікавлених сторін (мешканці, власники магазинів, студенти та викладачі Львівської політехніки тощо) у квітні і травні запрошували на зустрічі в малих групах для інтенсивного обговорення їхніх потреб і уявлень щодо майбутнього облаштування вулиці Бандери.
З результатами дискусій у стислій формі можна ознайомитись тут:

30.05.2016
Воркшоп в Урбан-бібліотеці з німецькими фахівцями
Знову зустрілися містопланувльники, архітектори та інженери зі Львова та Ляйпцига. Цього разу вони обговорювали можливий поділ простору на вулиці Степана Бандери.
Зокрема йшлося про такі питання: чи має трамвайна колія залишатися, як зараз, обабіч проїжджої частини чи краще розмістити її посередині дороги?
Чи можна зберегти наявні вуличні дерева?
Чи велосипедистам буде краще їхати велосипедною доріжкою на тротуарі чи велосмугою біля автомобілів?
Чи повинні автомобілі переганяти трамвай чи трамвай має бути найшвидшим транспортним засобом на дорозі?
Воркшоп став лише вступом до дискусії, яку потрібно буде продовжити.
Ось перші ескізи, запропоновані в рамках воркшопу:

31.05.2016
Лекції у Львівській політехніці
Національний університет «Львівська політехніка» займає найбільше місця на вулиці Бандери. Короткими доповідями з намірами проекту «Вулиця для всіх» було ознайомлено представників факультетів архітектури та транспортних технологій. Захід відкрив декан факультету архітектури. Показані в рамках заходу презентації з прикладами облаштування вулиць у Ляйпциґу ви можете побачити тут:

11-15.07.2016
Наступний візит німецьких фахівців