Загальна Інформація

Обирай. Змінюй. Поєднуй!

Європейський тиждень мобільності (ЄТМ) – це загальноєвропейська ініціатива, спрямована на поліпшення стану довкілля і умов життя в громадах. Захід заохочує місцеву владу європейських країн запроваджувати та підтримувати сталий розвиток транспорту.

Детальніше »

Новини

У Львові вперше пройде «День ПАРКування»

18 вересня у п’ятницю вперше у Львові відбудеться акція «День ПАРКування» в рамках Європейського тижня мобільності. На вул.Чайковського, 17 з 12:00 до 20:00 паркомісця тимчасово перетворяться на місце соціальної та культурної взаємодії, шляхом створення тимчасового громадського простору у вигляді парклету. На парклеті можна буде цікаво і корисно провести час. Таким чином організатори збираються привернути увагу до нераціонального використання простору наших вулиць, адже часто майже весь простір наших вулиць виділений під рух і паркування автомобілів, не залишаючи місця для комфортного перебування там людей. Досвід європейських міст показує, що комфортним є центр міста, доступний для пішоходів та з мінімальним автомобільним рухом.

Захід організовується Львівською асоціацією велосипедистів і PixelGardenза підтримки відділу промоції міста та Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ.

День ПАРКування – акція, започаткована в 2005 році у Сан-Франциско, яка перетворилася на міжнародний рух найпрогресивніших міст світу. Щороку у вересні громадяни, художники та активісти об’єднуються для тимчасового перетворення паркомісць у “ПАРКувальні” простори: тимчасові громадські місця.

Місія Дня ПАРКування – привернути увагу до необхідності збільшення відкритого міського простору, створення дискусії, як суспільний простір утворюється і виокремлюється, поліпшення якості проживання людини в місті, дослідження діапазону заходів, які можна провести і випробування цінностей, які створють громадський простір.

день паркування